Kultainen ranneketju maskoteilla 18,5cm
Helat on pikakiinnityksellä. voit itse poistaa tai vaihtaa paikkaa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
439,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 869,00 - Säästö -49,48%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0173121 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | ARJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,50 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

