Kultainen sormus 17,5mm 0,005ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
89,00Säästät jopa -47%
Hinta uutena 169,00 - Säästö -47,34%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173143 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,66 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 1,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



