Kultaiset koukkukorvikset pinkillä kivellä
Korvakorun pituus koukun kanssa 21mm ja leveys 12mm.
Kiven halkaisija 5mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat. |
| Suosikki |
192,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 384,00 - Säästö -50,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172602 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultasepät Salovaara |
| Valmistusvuosi | 1969 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,50 g |
| Pituus | 2,10 cm / 21,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


