Kultaiset lehtikorvakorut punaisella kivellä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat. |
| Suosikki |
124,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 248,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172601 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | ER:n |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,95 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
