Hopeinen zirkoniarivisormus 18.25 ILG
Kaunis hopeinen kirkaskivinen zirkoniarivisormus! Sormuksen leveys 1,8-3,5mm. Istutuksen korkeus 2.27mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivet ehjät ja hyväkuntoinen. Vähäistä naarmua voi olla korun pinnassa. |
| Suosikki |
16,00Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 20,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 39,00 - Säästö -58,97%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172625 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | CN |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 1,75 g |
| Halkaisija | 18,25 mm |
| Leveys | 1,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


