Hopeinen zirkoniarivisormus 18.75 ILG
Kaunis hopeinen kirkaskivinen zirkoniarivisormus! Sormuksen leveys 1.4-3mm. Istutuksen korkeus 1.9mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivet ehjät ja hyväkuntoinen. Vähäistä naarmua voi korun pinnassa olla. |
| Suosikki |
16,00Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 20,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 39,00 - Säästö -58,97%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172624 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | K.J. Koru Oy |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 2,10 g |
| Halkaisija | 18,75 mm |
| Leveys | 1,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


