Kultainen helmisormus 19,0 v.-88
Aito helmi, halkaisija 6 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
239,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 468,00 - Säästö -48,93%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173181 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus |
| Valmistusvuosi | 1988 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,80 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


