Kult. zirk. riipus
Lenkin sisämitta 1,5 x 4,5 mm.
Pituus lenkillä 13 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
26,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 52,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173182 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | APJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,20 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


