Kultainen zirk. sormus koko 18,5
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
107,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 208,00 - Säästö -48,56%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173183 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,80 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



