Kultainen sormus 19mm zirkoniat
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
227,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 450,00 - Säästö -49,56%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173149 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,75 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



