Kultainen kamee-riipus
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 3x2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
28,00Säästät jopa -52%
Hinta uutena 58,00 - Säästö -51,72%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173145 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan kulta |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,20 g |
| Pituus | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

