Kultaiset korvakorut 0,01ct
Osittain valkokultarodinoitu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
137,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 269,00 - Säästö -49,07%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0173140 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,02 g |
| Pituus | 8,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

