Kultainen panssariketju 50cm
Umpiketjua
Keltakullan sävyistä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
552,00Säästät jopa -45%
Hinta uutena 1 000,00 - Säästö -44,80%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0173137 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,41 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

