Kultainen sydänriipus 0,01ct+rubiinit
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 4x3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
249,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 500,00 - Säästö -50,20%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173156 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen korutuote |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,25 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


