Kultaiset hematiitti napit
Kivi 9 x 7 mm, kehyksen kanssa 12,90 x 10,70 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
235,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 390,00 - Säästö -39,74%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0132893 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,80 g |
| Pituus | 1,29 cm / 12,90 mm |
| Leveys | 1,07 cm / 10,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



