Kultainen kantasormus 19,5
Päälinen 10 x 12 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
449,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 878,00 - Säästö -48,86%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173189 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,51 g |
| Halkaisija | 19,50 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




