Kultainen sormus tim. 0,005ct 17-
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
116,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 229,00 - Säästö -49,34%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173142 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | LP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,87 g |
| Halkaisija | 16,75 mm |
| Leveys | 1,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


