Kultainen panssariketju 51cm
Umpiketjua
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
422,00Säästät jopa -47%
Hinta uutena 800,00 - Säästö -47,25%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0173136 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,37 g |
| Pituus | 51,00 cm / 510,00 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

