Kultainen suomi leijona riipus
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisämitat 3,5x2,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
109,00Säästät jopa -46%
Hinta uutena 200,00 - Säästö -45,50%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173191 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,82 g |
| Pituus | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

