Lapponia Jewelry korvakorut v.1983
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uudenveroiset |
| Suosikki |
365,00Säästät jopa -25%
Hinta uutena 489,00 - Säästö -25,36%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172950 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Jewelry |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,86 g |
| Halkaisija | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


