Kultainen panssarikaulaketju 38cm lev.1mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
275,00Säästät jopa -35%
Hinta uutena 420,00 - Säästö -34,52%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172943 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Golden Heart Korut Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,10 g |
| Pituus | 38,00 cm / 380,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

