Kultainen cordell-ketju 43cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
929,00Säästät jopa -54%
Hinta uutena 1 999,00 - Säästö -53,53%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0173204 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JKM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 7,42 g |
| Pituus | 43,00 cm / 430,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

