Kultaiset koukulliset kukka korvakorut
Pituus koukun kanssa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat! |
| Suosikki |
233,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 466,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172428 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PIA |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,82 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


