Timanttisormus halk.16mm lev.2mm v.2004
Tim.3 x 0.01ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
319,00Säästät jopa -30%
Hinta uutena 455,00 - Säästö -29,89%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172254 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultaseppä Pentti Toikkanen |
| Valmistusvuosi | 2004 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,38 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




