Kultainen norsu riipus
Tim. 0.01ct
Pituus lenkin kanssa 13mm, ja ilman lenkkiä 8mm.
Riipuslenkin sisämitta 5mm x 2mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
129,00Säästät jopa -28%
Hinta uutena 180,00 - Säästö -28,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172256 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OPS |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,93 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



