kultaiset korvarenkaat, punainen kivi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
269,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 542,00 - Säästö -50,37%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0173209 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,00 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 4,22 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


