Hopeinen Alahärmän solki Kalevala v.-56
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, täysin uutta vastaava! |
| Suosikki |
68,00Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 85,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 170,00 - Säästö -60,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172422 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Korhonen, Aatto Elis |
| Valmistusvuosi | 1956 |
| Pitoisuus | 916 |
| Paino | 3,17 g |
| Pituus | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Leveys | 3,20 cm / 32,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

