Kultainen ristiriipus
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisähalk. 3,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu,kuin uusi |
| Suosikki |
183,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 350,00 - Säästö -47,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171953 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tammen koru Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,42 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 1,35 cm / 13,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


