Kultainen riipus Kristus ja Neitsyt Maria
Pituus riipuslenkin kanssa 27mm
Riipuslenkin sisämitat 2x3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
442,00
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173212 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,41 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Halkaisija | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


