Hopeinen palarannekoru papukaijalukolla 6,5mm 20cm
Kaunis ja näyttävähkö hopeinen palaranneketju papukaijalukolla!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uudenveroisessa kunnossa. |
| Suosikki |
127,20Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 159,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 310,00 - Säästö -58,97%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0172762 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Toiminimi Silver Cave |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 26,85 g |
| Pituus | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Leveys | 6,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


