Tähtiriipus kirkkaalla kivellä
Riipus on muotokielensä perusteella 1960-1970 luvulta.
Riipuslenkistä mahtuu 2mm ketju
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
109,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 180,00 - Säästö -39,44%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172498 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Salovaara Ky kultaseppä |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,82 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Halkaisija | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

