Kultainen sinikivinen sormus 15.75 1966
Kaunis kultainen sähkönsinikivinen sormus vuodelta 1966! Kiven halkaisija 6.5mm. Istutuksen korkeus 5.15mm. Sormuksen leveys 5-7.5mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivi ja istutus ehjät, vähäistä naarmua kivessä. Erinomaisessa kunnossa. |
| Suosikki |
250,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 499,00 - Säästö -49,90%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0166291 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | kuvioleima |
| Valmistusvuosi | 1966 |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 1,90 g |
| Halkaisija | 15,75 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


