Kultaiset timanttipuolirenkaat tapilla 2kplx0.01ct Kello- ja kultasepänliike H J Suninen Oy
Upeat näyttävät timantti puolirengaskorvakorut tappikiinnityksellä! Timantit 0.01ct/kpl. Korvakorujen kokonaiskorkeus 17mm. Tapista korvakorujen alareunaan 11.36mm. Korvakorujen leveys leveimmästä kohtaa 7.30mm. Rodinointi kivien ympärillä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes uudenveroisessa kunnossa. kivet ja istutukset ehjät. |
| Suosikki |
510,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 1 020,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0163425 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kello- ja kultasepänliike H J Suninen Oy |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 3,70 g |
| Halkaisija | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 7,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


