Rengas korvakorut saranalla kelta/valkokultaa valkokullassa timanttileikkaus
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
398,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 663,00 - Säästö -39,97%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172900 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,18 g |
| Halkaisija | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



