Lilakivelliset koukkukorvakorut
Korvakoruissa ei ole vuosileimaa, mutta muotoilu kertoisi niiden olevan 1960-1970 luvulta.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
217,00Säästät jopa -46%
Hinta uutena 400,00 - Säästö -45,75%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172516 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,69 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

