9k 6,4mm sileä sormus 17mm Venäläisin leimoin
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silminnähtävää kulumaa |
| Suosikki |
350,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 690,00 - Säästö -49,28%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172512 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 375 |
| Paino | 4,35 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 6,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


