18k Kultasormus virheillä kivillä 20.5mm
Kivet istutettu valkokultarodinoituun istutukseen
Valmistajan leima ja vuosileima sen verran kulunut ettei saa selvää, mutta kotimainen sormus
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu,uudenveroinen |
| Suosikki |
919,00Säästät jopa -54%
Hinta uutena 1 999,00 - Säästö -54,03%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173225 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 5,65 g |
| Halkaisija | 20,50 mm |
| Leveys | 7,00 cm / 70,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



