18k kuviokihlasormus 21mm 4mm
Vuosileimasta ei saa selvää,sen verran kulunut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
509,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 1 000,00 - Säästö -49,10%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173231 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KO |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 3,14 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


