18k Hiiri rintaneula 60-luvulta
Hiirellä rubiininpunaiset silmät. Viikset ja neula valkokultaa
Komee siimahäntä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
1 815,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 3 590,00 - Säästö -49,44%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173224 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 8,45 g |
| Pituus | 5,50 cm / 55,00 mm |
| Leveys | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


