INARI Neitsyt Maria -riipus
Inarin Neitsyt Maria -riipus on perinteinen Lapin koru, joka pohjautuu Inarista löytyneisiin historiallisiin esikuviin ja kantaa mukanaan rikasta kulttuurihistoriaa. Koru symboloi taivaan kuningattaren kruunua ja pyhää äitiä, joka kantaa lastaan tuoden elämää ja jatkuvuutta.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastava! |
| Suosikki |
29,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 49,00 - Säästö -40,82%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172445 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | INARI |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 0,82 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

