Lapponia Quasar-sormus Zoltan Popovits 18.5 2006
Zoltán Popovits oli merkittävä suunnittelija Lapponian historiassa, tuoden taiteellisen ja veistoksellisen näkemyksensä korumaailmaan. Hänen luomuksensa ilmensivät rohkeita muotoja ja pohjoisen luonnon voimaa, korostaen Lapponian uniikkia estetiikkaa.
Lapponian Quasar- sormus on arvostetun unkarilaissyntyisen kuvanveistäjän Zoltán Popovitsin suunnittelema. Se edustaa Popovitsin tunnistettavaa, veistoksellista ja orgaanista muotokieltä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erittäin hyväkuntoinen, vähäistä naarmua voi olla korun pinnassa. |
| Suosikki |
172,00Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 215,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 295,00 - Säästö -41,69%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0168083 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Jewelry Oy |
| Valmistusvuosi | 2006 |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 12,15 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 1,05 cm / 10,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


