Kultainen punakivinen sormus 18mm v.-63
Leveys päältä 10mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi,kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
266,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 520,00 - Säästö -48,85%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173268 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Nummilan Koru Ky |
| Valmistusvuosi | 1963 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,00 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



