Kultainen oranssikivinen sormus 19.5mm
Päältä 15mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uudenveroinen, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
370,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 735,00 - Säästö -49,66%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173275 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,90 g |
| Halkaisija | 19,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



