Kultainen rivitimantti sormus 0,03ct 18mm
3 timanttia a´0,01ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu,uudenveroinen |
| Suosikki |
359,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 700,00 - Säästö -48,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173255 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TopGold Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,15 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



