Kultainen kantasormus timantti+onyx 0,005ct 21mm
Päältä 10mm leveä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi,kunnostettu |
| Suosikki |
399,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 799,00 - Säästö -50,06%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173292 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,15 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



