Kultainen diana timanttisormus 17+mm 0,08ct
Päältä 11,5mm leveä
Punainen kivi keskellä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
520,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 1 000,00 - Säästö -48,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173294 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,70 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



