Kultainen vihreäkivinen sormus 18,5mm v.-63
Kiven halk. 14mm
Istutuksen kork.9mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
422,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 840,00 - Säästö -49,76%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173273 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalervo Mäki |
| Valmistusvuosi | 1963 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,30 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



