Leveä hopeasormus kivellä 16,5 mm
Hopeinen sormus, jossa koristeena neliönmuotoinen kirkas kivi. Sormuksen koko on 16,5 mm ja kiven leveys 6 mm. Rungon leveys on 4-8 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L020907 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,35 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

