2,15mm Cordell kaulaketju 65cm
Kuvassa kuvituskuva samanlaisesta ketjusta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaava kunto! |
| Suosikki |
432,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 720,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0173314 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,45 g |
| Pituus | 65,00 cm / 650,00 mm |
| Leveys | 2,15 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

