2,5mm Cordell ranneketju 18cm
Kuvassa kuvituskuva samanlaisesta ketjusta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silminnähtävää kulumaa |
| Suosikki |
180,00Säästät jopa -44%
Hinta uutena 320,00 - Säästö -43,75%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0173315 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JKM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,40 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


